"O X Y B R A Z J A"

PILING WODNO TLENOWY


Dla zwiększenia siły działania nasz Salon Kosmetyczny oferuje połączone zabiegi:
 

Oxybrazja + Mezoterapia bezigłowa
 

Promocyjna Cena 90 zł

Przy serii 6 zabiegów - cena jednego zabiegu
 

przyjdź - kosmetyczka czeka na Ciebie


 
 

W ostatnich latach oxybrazja stała się absolutnym hitem wśród osób dbających o urodę. Wielką zaletą tego zabiegu jest jego natychmiastowy efekt, odżywia, rozjaśnia i wygładza skórę. Oxybrazja wykonana przed wieczorowym makijażem powoduje iż cały wieczór wyglądasz rewelacyjnie. Na szkoleniach dla Salonów kosmetycznych mówi się dużo o sprzęcie do wykonywania zabiegu zwanego Oxybrazja. Czy jest to coś wartego wydanych pieniędzy czy też tylko chwilowa moda ? Nasze klientki bardzo chwalą sobie ten zabieg. Twierdzą że efekty widać już po jednym zabiegu. My zalecamy serię trzech do sześciu zabiegów. Często słyszę od klientek że ich koleżanki z pracy pytają się... co zrobiłaś że tak ładnie i promieniście wygląda twoja twarz ? Faktycznie - Efektem tego zabiegu jest wyraźne rozjaśnienie i wygładzenie skóry twarzy. Bardzo często stosujemy zabieg oxybrazji w terapii zabiegów łączonych z kwasami bądź jako wstęp do innych zabiegów pielęgnacyjnych np. mezoterapii bezigłowej. Poprawia to bardzo efekt działania kwasów oraz efektywność zabiegów. Co ważne przy tym zabiegu, jest to zabieg złuszczania naskórka dostępny dla każdej klientki - również tej z cerą wrażliwą. Według różnych źródeł, po przeanalizowaniu wyników badań, stwierdzono następujące działanie Oxybrazji:
 
 • Nawilża i dotlenia skórę
 • Oczyszcza i dezynfekuje skórę (peeling płytki i głęboki)
 • Wzmacnia i hartuje ściany naczyń krwionośnych
 • Wspomaga leczenie trądziku różowatego
 • Łagodzi objawy trądziku (eliminuje bakterie beztlenowe)
 • Łagodzi stany zapalne skóry
 • Zmniejsza blizny potrądzikowe oraz przebarwienia
 • Zmniejsza cellulit i rozstępy (hydrodynamiczny zimny masaż)
 • Ogranicza łojotok (stabilizuje pracę gruczołów łojowych)
 • Poprawia koloryt skóry
 • Spłyca zmarszczki
 • Rewitalizuje, czyli ożywia skórę
Oxybrazja -      Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Materiałem ściernym jest tutaj sól fizjologiczna używana w medycynie (płyn infuzyjny) jako środek nawadniający i uzupełniający niedobór elektrolitów a także jako płyn do przemywania, np. oczu lub ran. Drugim składnikiem w tym zabiegu jest sprężone powietrze ( Tlen jest życiodajnym pierwiastkiem o właściwościach dezynfekcyjnych, dlatego powinno się dotleniać oraganizm ? zwłaszcza skórę ) Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Chłód soli fizjologicznej łagodzi podrażnienia. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej. Przed przystąpieniem do zabiegu oxybrazji kosmetyczka wykonuje demakijaż i oczyczenie okolicy zabiegowej. Oczy zabezpieczamy okularami ochronnymi pod które podkładamy dodatkowo płatki kosmetyczne. Uszy chronione są również płatkami kosmetycznymi przyciśniętymi opaską kosmetyczną. Czynności te chronią klientkę przed wyziębieniem oraz bryzgami soli fizjologicznej. Zabiegu nie powinno się wykonywać na świeżo ( nadmiernie) opalonej skórze. Zaraz po zabiegu znikają drobne zmarszczki a skóra jest wygładzona i widocznie rozjaśniona.

Czy warto przeprowadzić zabieg Oxybrazji i dla kogo jest polecany?

Dla każdej kobiety która dba o skórę.
 

Zabieg ten odświeża i wygładza skórę. Usuwa złuszczający się naskórek, redukuje blizny i przebarwienia. Działa przeciw zmarszczkowo, przeciw starzeniowo. Likwiduje cellulit, rozstępy, nawilża i odżywia skórę.


Salon otwarty:

Poniedziałek - Piątek:  9 - 18  

Sobota:  9 - 14  

Niedziela:  Zamknięte

33-100 Tarnów

Władysława Orkana 10

Telefon:     880 153 166

Email:    renatosss@interia.pl