Mezoterapia bezigłowa

Zastrzyk Energii dla twojej skóry!

Mesotherapy (gr. mesos - środek i "therapeia, - terapia) Mezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). 

Mezoterapia bezigłowa a terapia przeciwzmarszczkowa......
 

W codziennej kosmetyce człowiek nie jest w stanie dostarczyć skórze wystarczająco dużo odpowiednich składników odżywczych. Nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Mezoterapia bezigłowa sprawia, że pory skóry otwierają się a przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Skóra zostaje odżywiona oraz oczyszczona z toksyn, oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Niestety starzenia się skóry nie można powstrzymać ale można go w dużym stopniu spowolnić. Dla osiągnięcia satysfakcjonującego nas efektu mezoterapia bezigłowa powinna być wykonywana w serii 4 do 6 zabiegów.


 Mezoterapia bezigłowa a redukcja tkanki tłuszczowej ......
 

Zwiększając siłę impulsu mezoterapii możemy skutecznie zadziałać na głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej. Uzyskujemy w ten sposób redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszamy cellulit i rozstępy. Mezoterapia bezigłowa w takiej terapii zalecana jest w serii 10 zabiegów. Po wykonaniu takiej serii zabiegów poprawia się metabolizm skóry a dzięki temu korzystny efekt utrzymuje się przez długi czas.
 

EFEKTY ZABIEGU:

-  Błyskawiczny lifting twarzy
 

-  Poprawa kolorytu skóry
 

-  Działanie odmładzające i regenerujące
 

-  Dotlenienie i odżywienie tkanek
 

-  Modelowanie
 

-  Redukcja tkanki tłuszczowe
 > > > Zobacz filmy o mezoterapii na YOUTUBE < < <

Salon otwarty:

Poniedziałek - Piątek:  9 - 18  

Sobota:  9 - 14  

Niedziela:  Zamknięte

33-100 Tarnów

Władysława Orkana 10

Telefon:     880 153 166

Email:    renatosss@interia.pl