"M A K I J A Ż"


Makijaż dzienny: Cena: 50 zł

Makijaż wieczorowy: Cena: 80 zł

Makijaż ślubny: Cena: 85 zł

Makijaż dzienny:

Jego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien przede wszystkim retuszować niedoskonałości - musi mieć odcień jak najbardziej zbliżony do koloru Twojej cery ( unikaj efektu maski, tapety) Makijaż dzienny imituje naturę, sprawia wraĹźenie niewidocznego. W przeciwieństwie do make-up'u wieczorowego, w tym przypadku używamy tylko stonowanych, pastelowych barw cieni: najlepiej sprawdzają się beże, brązy i szarości. Rzęsy podkreślamy niewielką ilością tuszu, dzięki czemu nasze spojrzenie pozostanie świeże i lekkie.


Makijaż wieczorowy:

Tutaj możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Powinno się go dopasować do stroju i fryzury oraz charakteru imprezy. Inaczej będzie wyglądał makijaż wieczorowy na imprezę ze znajomymi, inaczej na zabawę karnawałową, a jeszcze inaczej na wystawny bankiet. Przeważnie powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. Konturowanie zawsze należy dobrać do naszego kształtu twarzy, szminka natomiast jest dopełnieniem makijażu oka. Makijaż wieczorowy ma dobrze wyglądać w sztucznym oświetleniu, wymaga bazy, by cienie były trwalsze, intensywniejsze i wodoodporne. Dozwolony jest w nim mocny połysk, brokat i sztuczne rzęsy, które w makijażu dziennym raczej nie znajdują zastosowania.


Makijaż ślubny:

Prawidłowe wykonanie makijażu ślubnego to wielka sztuka. Cechuje go świeżość i delikatność makijażu dziennego oraz trwałość makijażu wieczorowego. Ma podkreślać urodę panny młodej i pasować do kreacji. Panna młoda musi czuć się w tym dniu wyjątkowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny powinien zapewnić jej perfekcyjny wygląd w świetle dziennym oraz sztucznym a także na zdjęciach. Makijaż ślubny można dodatkowo utrwalić specjalnym do tego utrwalaczem. Pamiętaj że warto wykonać makijaż próbny, najlepiej na kilka tygodni przed ślubem. Wypróbuj różne jego warianty tak, żeby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.Salon otwarty:

Poniedziałek - Piątek:  9 - 18  

Sobota:  9 - 14  

Niedziela:  Zamknięte

33-100 Tarnów

Władysława Orkana 10

Telefon:     880 153 166

Email:    renatosss@interia.pl